• Data wydarzenia:
    21 grudnia 2013 r.
  • Miejsce
    Starogardzkie Centrum Kultury
    Al. Jana Pawła II nr 3
    83-200 Starogard Gdański
  • Delegat WCA:
  • Organizatorzy:
  • Konkurencje:
    3x3x3, 2x2x2, 4x4x4, 5x5x5, 6x6x6, 7x7x7, 3x3x3 jedną ręką, 3x3x3 bez patrzenia, Pyraminx, Megaminx, Rubik's Clock
  • Wpisowe:
    15 zł - płatne na miejscu
  • Limit zawodników:
    40

Zarejestrowani zawodnicy

» Zarejestruj się! » Harmonogram zawodów

L.p. Imię i nazwisko Miejscowość Państwo 3 2 4 5 6 7 oh 3bf p m clock
1. Patryk Bola Chojnice Poland
2. Marek Brandt Starogard Gdański Poland
3. Kalina Brzezińska Starogard Gdański Poland
4. Michał Burnicki Kolincz Poland
5. Bartosz Bździel Swarządz/Poznań Poland
6. Piotr Chodera Sośno Poland
7. Mateusz Cichoracki Grudziądz Poland
8. Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
9. Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
10. Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
11. Sebastian Czyrzewski Skórcz Poland
12. Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
13. Kamil Galicki Augustów Poland
14. Krzysztof Górka Koszalin Poland
15. Michał Halczuk Lublin Poland
16. Łukasz Herman Międzyrzecz Poland
17. Marcin Jakubowski Starogard Gdański Poland
18. Grzegorz Jałocha Rumia Poland
19. Przemysław Janicki Kaliska Poland
20. Przemysław Kaleta Radom Poland
21. Jakub Kipa Chorzelów Poland
22. Radosław Komorowski Starogard Gdański Poland
23. Piotr Kozka Pszczyna Poland
24. Artur Kristof Rybnik Poland
25. Weronika Krzakiewicz Sosnowiec Poland
26. Krzysztof Kuncki Łódź Poland
27. Paweł Leszczyński Chojnice Poland
28. Michał Łysikowski Chojnice Poland
29. Kacper Mąkosa Zblewo Poland
30. Paweł Meller Starogard Gdański Poland
31. Mateusz Meyer Chojnice Poland
32. Artur Miazga Łódź Poland
33. Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
34. Filip Paryż Zabrze Poland
35. Przemysław Piątek Kraśnik Poland
36. Tomasz Piechowski Chojnice Poland
37. Kamil Pieczka Chojnice Poland
38. Michał Pleskowicz Kętrzyn Poland
39. Adam Polkowski Gdańsk Poland
40. Owidiusz Pryk Grudziądz Poland
41. Jakub Sokołowski Rumia Poland
42. Marcin Stachura Gdańsk Poland
43. Filip Stamirski Sulmin Poland
44. Szymon Stryszyk Wałdowo Poland
45. Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
46. Dennis van Enckevort Grudziądz Poland
47. Bartłomiej Wałcerz Rokitno Szlacheckie Poland
48. Aleksander Wellinski Chojnice Poland
49. Karolina Wiącek Gdańsk Poland
50. Aleksander Władyka Kętrzyn Poland
51. Paweł Włoszek Katowice Poland
52. Marcin Wojtal Starogard Gdański Poland
53. Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
54. Jakub Wolniewicz Poznań Poland
55. Marek Wójtowicz Lublin Poland
56. Marcin Zalewski Warszawa Poland
57. Krzysztof Żerucha Świętochłowice Poland
58. Tomasz Żołnowski Płock Poland
59. Krzysztof Daniel Żygowski Gdańsk Poland
60. Marta Żywicka Sopot Poland
Suma: 60 54 46 34 21 19 41 23 44 29 18